Význam, účinky a vlastnosti

Jak název napovídá, tento kámen má co do činění s anděly. Naladí na vyšší rovinu, a zároveň pomáhá zůstat ve spojení s vlastní božskou jiskrou. Do jeho tmavě zelené barvy se zvláštním rýhováním, které připomíná černá křídla, se můžete velmi snadno ponořit a nechat se přenést jinam. Kámen vybízí k cestám do duchovních sfér.

Na tělesné úrovni podněcuje k činnosti míchu, dotýká se prastarých a hlubokých částí těla. S jeho pomocí můžete zlomit dávná rodová prokletí v podobě stále se opakujících nemocí či neduhů. Přináší jasný pohled na zdroje emocionální rovnováhy, takže se snadněji zbavíte pocitů duševní rozkolísanosti.

Historie & Legendy

Serafinit patřící do skupiny chloritů se vyskytuje pouze v jedné oblasti Sibiře poblíž Irkutsku. Název odkazuje k řádů nebeských bytostí známých ze Starého zákona.

Upozornění

Použití drahých kamenů či minerálů není náhradou lékařské péče. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře.

Všechny údaje na webu milujemekameny.cz o metafyzických vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů jsou pouze informativního charakteru čerpané z obecně známých informací a zdrojů.

Zdroje

KREPERÁT, Josef Pavel. Skrytá moc drahých kamenů
LEMBO, Margaret Ann. Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů
HALLOVÁ, Judy. Kameny od A do Z

Prozkoumejte další kameny