Minerály vhodné pro Vodnáře

Minerální kameny pomáhají Vodnářům najít vztah k sobě samému, zklidnit rozháranou duši a mysl. Vodnáři jsou féroví, ale citlivý a zranitelní. Působí sebejistým dojmem, ale mohou se cítit osamělí.

Ametyst

Ametyst u Vodnářů potírá strach, hněv, zběsilost a jiné negativní sklony a vlastnosti. Probouzí v nich dobrotu, lásku a moudrost.

Intelekt Strach Vznětlivost Láska Meditace Životodárná energie

Křišťál

Křišťál dodává Vodnářům životní rovnováhu, posiluje jejich energii, nabíjí je životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Křišťál působí pro Vodnáře, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině.

Duševní rovnováha Kreativita Pesimismus Stres Aura Harmonie Intuice

Jantar

Jantar dodává Vodnářům vůli a energii překonávat překážky, které jim život připraví. Povzbuzuje je v optimismu, zahání beznaděj, chmůry a deprese. Jantar má jedinečnou schopnost očistit a projasnit organismu Vodnářů.

Bezradnost Energie Nadhled Harmonie Očista

Chryzokol

Chryzokol pomáhá Vodnářům zklidnit se, soustředit se a srovnat si emoce. Podporuje je v touze po harmonickém životě v lásce a ve spojení s přírodou.

Nadhled Soustředění Tolerance Trpělivost Sounáležitost s přírodou Vnitřní klid

Chalcedon

Chalcedon učí Vodnáře nezaobírat se malichernostmi každodenního života a brát život takový, jaký je. Pomáhá jim ve chvílích beznaděje, posiluje jejich víru v lepši budoucnost. Chalcedon zklidňuje mysl a pocity Vodnářů.

Bezradnost Duševní rovnováha Energie Smutek Harmonie Vnitřní klid

Safír

Safír je pro Vodnáře kámen moudrosti, zdravého rozumu a věrnosti. Safír přitahuje k Vodnářům bohatství a prosperitu. Pro Vodnáře je kamenem koncentrace, vede je k používání zdravého rozumu a ke zdrženlivosti.

Intelekt Soustředění Stres Vznětlivost Láska Meditace Ochrana Rovnováha

Serafinit

Kyanit (Disten)

Kyanit pomáhá Vodnářům stabilizovat se, když se cítí nevyrovnaní a jsou roztržití. Dodávájejich životu pokoru, spokojenost a klid. Kyanit Vodnářům pomáhá dosáhnout duševní rovnováhy.

Intelekt Soucit Soustředění Intuice Meditace Uzemnění Vnitřní klid

Vodnářům se také může hodit

Nejen kameny živ je člověk! Vyzkoušejte další produkty navržené a vytvořené speciálně pro Vodnáře.