Minerály vhodné pro Lvy

Lev potřebuje kameny, které zklidní jeho tvrdohlavost a sebestřednost. Minerály ve Lvu podporují jeho přirozenou štědrost a zmírňují ješitnost. Ohnivé kameny mu pomáhají najít porozumění pro ostatní a dotáhnout vytyčené cíle do zdárného konce.

Tygří oko

Tygří oko pomáhá Lvům navodit pozitivní myšlenky, odhání negativní myšlenky a pocit beznaděje. Podporuje ve Lvech rozvážné myšlení a samostatné rozhodování. Tygří oko posiluje Lvům vůli, koncentraci a touhu po seberealizaci.

Odvaha Optimismus Pesimismus Rozhodování Samostatnost Sebedůvěra Sexualita Soustředění Trpělivost Vytrvalost Sounáležitost s Matkou Zemí Uzemnění Bolesti hlavy Libido Obnova buněk Zrak

Citrín

Citrín vnáší klid do každodenního života Lvů, plného zvratů a spěchu. Dodává Lvům pocit zdraví, svěžesti a bezpečí. Citrín je vhodným minerálem, pokud Lvi potřebují dodat odvahu pustit se s vervou do nových úkolů, které vyžadují pružné rozhodování a rychlé jednání.

Duševní rovnováha Energie Kreativita Odvaha Optimismus Pesimismus Rozhodování Stabilita Strach Čistota mysli Harmonie Intuice Vnitřní já Alergie Detoxikace Jedy a nečistoty Krevní oběh a prokrvení Ledviny Močové cesty Péče o pleť Slinivka Trávení a zažívání Žaludek a střeva

Lvům se také může hodit

Nejen kameny živ je člověk! Vyzkoušejte další produkty navržené a vytvořené speciálně pro Lvy.