Minerály vhodné pro Lvy

Lev potřebuje kameny, které zklidní jeho tvrdohlavost a sebestřednost. Minerály ve Lvu podporují jeho přirozenou štědrost a zmírňují ješitnost. Ohnivé kameny mu pomáhají najít porozumění pro ostatní a dotáhnout vytyčené cíle do zdárného konce.

Křišťál

Křišťál dodává Lvům životní rovnováhu, posiluje jejich energii, nabíjí je životodárnou energií a je vhodný k meditacím. Odebírá Lvům negativní energii a nabíjí je tou pozitivní. Křišťál působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině.

Kreativita Sebedůvěra Stres Harmonie Intuice Léčivá síla

Olivín

Olivín Lvy  harmonizuje, uklidňuje a očišťuje jejich organismus od negativních vlivů okolí. Dodává Lvům svěží energii, vitalitu a optimismus. Podporuje jejich kreativitu, iniciativu a činorodost.

Iniciativa Optimismus Ochrana Očistná energie Vitální energie

Jantar

Jantar ve Lvech povzbuzuje optimismu, zahání beznaděj, chmůry a deprese. Dodává Lvům vůli a energii překonávat překážky, které jim připravý každodenní život. Jantar Lvům dodává rovnováhu, spokojenost a klid v duši.

Bronzit

Bronzit Lvům přináší jistotu a stabilitu. Probouzí v nich laskavost, sebepřijetí, odvahu přizpůsobit se situacím, které tvrdohlavě odmítají přijmout a vyřešit. Dodává lvům vnitřní klid.

Flexibilita Odvaha Stres Bezpečí Ochrana

Lvům se také může hodit

Nejen kameny živ je člověk! Vyzkoušejte další produkty navržené a vytvořené speciálně pro Lvy.