Minerály vhodné pro Střelce

Kameny pomáhají Střelcům zmírnit jejich lehkovážnost. Zlepšují jeho koncentraci a podporují ho v zamyšlení se na sebou a svými činy, čímž mu pomáhají přiznat si své chyby. Minerální kameny zklidňuj Střelcovu impulzivnost a učí ho pokoře.

Chryzokol

Chryzokol pomáhá Střelcům zklidnit se, soustředit se a srovnat si emoce. Také jim dodává nadhled a trpělivost ve stresových situacích.

Duševní rovnováha Nadhled Soustředění Harmonie Láska Sounáležitost s přírodou

Safír

Safír je pro Střelce kamenem koncentrace, vede je ke zdrženlivosti a používání zdravého rozumu. Když Střelci ztrácí hlavu a popadá je hněv, safír brzdí jejich ukvapené reakce. Dodává klid jejich mysli.

Soustředění Stres Vznětlivost Duchovní očista Harmonie Ochrana

Ametyst

Ametyst je pro Střelce kamenem duchovní čistoty a meditace. Pomáhá Střelcům stimulovat a zklidňovat mysl a emoce.

Kreativita Aura

Thulit

Thulit je pro Střelce kamenem ochrany. Pomáhá jim překovávat strach a stres z neznámého a nečekaného. Rozvíjí u Střelců kreativitu a fantazii.

Energie Kreativita Nervozita Přátelství Láska Ochrana Regenerace

Avanturín

Avanturín u Střelců zklidňuje emoce a rozčílení. Navozuje klid, radost a rovnováhu. Podporuje u Střelců duševní zdraví a sebehodnocení. Avanturín je kamenem klidného spánku.

Citlivost Duševní rovnováha Optimismus Sebedůvěra Stres Sounáležitost s přírodou

Bronzit

Bronzit Střelce chrání před depresivními stavy a stresem. Probouzí ve střelcích laskavost, sebepřijetí a odvahu přizpůsobit se novým věcem.

Duševní rovnováha Flexibilita Odvaha Stres Bezpečí Ochrana Soucit

Iolit

Iolit pomáhá Střelcům nám najít správné rozhodnutí. Dodává nám Střelcům víru, vůli, odhodlání a trpělivost na cestě k dosažení cíle. Napomáhá jim uvést do souladu duši a tělo.

Odvaha Trpělivost Rovnováha Vůle k životu

Střelce se také může hodit

Nejen kameny živ je člověk! Vyzkoušejte další produkty navržené a vytvořené speciálně pro Střelce.