Minerály vhodné pro Střelce

Kameny pomáhají Střelcům zmírnit jejich lehkovážnost. Zlepšují jeho koncentraci a podporují ho v zamyšlení se na sebou a svými činy, čímž mu pomáhají přiznat si své chyby. Minerální kameny zklidňuj Střelcovu impulzivnost a učí ho pokoře.

Chryzokol

Chryzokol pomáhá Střelcům zklidnit se, soustředit se a srovnat si emoce. Také jim dodává nadhled a trpělivost ve stresových situacích.

Duševní rovnováha Nadhled Soustředění Harmonie Láska Sounáležitost s přírodou

Safír

Safír je pro Střelce kamenem koncentrace, vede je ke zdrženlivosti a používání zdravého rozumu. Když Střelci ztrácí hlavu a popadá je hněv, safír brzdí jejich ukvapené reakce. Dodává klid jejich mysli.

Soustředění Stres Vznětlivost Duchovní očista Harmonie Ochrana

Ametyst

Ametyst je pro Střelce kamenem duchovní čistoty a meditace. Pomáhá Střelcům stimulovat a zklidňovat mysl a emoce.

Kreativita Aura

Tyrkys

Tyrkys pomáhá Střelcům zapojit intuici do praktického života. Ochraňuje je před negativními silami okolního světa, před škodlivými vlivy prostředí.

Energie Kreativita Nadhled Harmonie Intuice Ochrana

Thulit

Thulit je pro Střelce kamenem ochrany. Pomáhá jim překovávat strach a stres z neznámého a nečekaného. Rozvíjí u Střelců kreativitu a fantazii.

Energie Kreativita Nervozita Přátelství Láska Ochrana Regenerace

Avanturín

Avanturín u Střelců zklidňuje emoce a rozčílení. Navozuje klid, radost a rovnováhu. Podporuje u Střelců duševní zdraví a sebehodnocení. Avanturín je kamenem klidného spánku.

Citlivost Duševní rovnováha Optimismus Sebedůvěra Stres Sounáležitost s přírodou

Kyanit

Kyanit pomáhá Střelcům dosáhnout duševní rovnováhy. Dodává jejich životu pokoru, spokojenost a klid. Pomáhá Střelcům stabilizovat se.

Duševní rovnováha Intelekt Soucit Meditace Uzemnění Vnitřní klid

Iolit

Iolit pomáhá Střelcům nám najít správné rozhodnutí. Dodává nám Střelcům víru, vůli, odhodlání a trpělivost na cestě k dosažení cíle. Napomáhá jim uvést do souladu duši a tělo.

Odvaha Trpělivost Rovnováha Vůle k životu

Střelce se také může hodit

Nejen kameny živ je člověk! Vyzkoušejte další produkty navržené a vytvořené speciálně pro Střelce.