Minerály vhodné pro Panny

Kameny pro Panny tlumí jejich podrážděnost a kousavost. Pomáhají Pannám zmírnit jejich náladovost a nepřizpůsobivost, také posilují jejich intuici, jasné myšlení a čisté emoce.

Bronzit

Bronzit v Pannách probouzí laskavost, sebepřijetí, odvahu přizpůsobit se situacím, které tvrdohlavě odmítají přijmout a vyřešit. Z duchovního hlediska je pro Panny bronzit kámen ztišení, který vyvolává naprostý klid. Bronzit povzbuzuje ozdravovací procesy, vhodný při neklidu, stresu, chronickém vyčerpání a únavě.

Odvaha Stres Bezpečí Seberealizace Soucit

Olivín

Olivín Panny harmonizuje, uklidňuje a očišťuje jejich organismus. Dodává jim sílu ve stavech bezmocnosti, nejistoty a melancholie. Podporuje v Pannách kreativitu, iniciativu a činorodost.

Iniciativa Kreativita Optimismus Očistná energie Vitální energie

Iolit

Iolit Pannám pomáhá najít správná životní rozhodnutí, posiluje jejich intuici. Udržuje Panny v psychické rovnováze a tlumí jejich strach z nejisté budoucnosti. Napomáhá jim uvést do souladu duši a tělo.

Duševní rovnováha Trpělivost Harmonie Intuice Meditace Rovnováha

Achát

Achát posiluje v Pannách důvěru ve vlastní schopnosti, vědomí vlastní identity a pud sebezáchovy. Zklidňuje je ve stresových situacích a pomáhá jim při nadměrné psychické zátěži. Podporuje Panny, když ve svém životě potřebují najít stabilitu a uzemnění. Dodává Pannám jistotu a sebedůvěru, zmírňuje jejich pocit nedocenění a komplex méněcennosti.

Kreativita Odvaha Vytrvalost Sounáležitost s Matkou Zemí Vůle k životu

Safír

Safír v Pannách probouzí vnitřní sílu, umocňuje a prohlubuje meditaci. Safír je pro Panny kamenem koncentrace, vede je cestou zdravého rozumu a zdrženlivosti. Když Panny ztrácí hlavu a popadá je hněv, safír brzdí jejich ukvapené reakce.

Soustředění Stres Vznětlivost Harmonie Láska Ochrana

Kyanit (Disten)

Kyanit pomáhá Pannám stabilizovat se ve chvílích duševní nerovnováhy. Celkově zlepšuje jejich duševní schopnosti a intuici. Kyanit Pannám napomáhá dosáhnout duševní rovnováhy.

Duševní rovnováha Intelekt Soucit Meditace Uzemnění Vnitřní klid

Čaroit

Čaroit Panny učí trpělivosti, nadhledu, píli a neodkládat věci na později. Tento minerál Pannám pomáhá udělat si jasno v nepřehledných a komplikovaných situacích, ukazuje možné způsoby řešení problémů, které se zdají neřešitelné.

Cílevědomost Citlivost Důslednost Rozhodování Aura Nesobecká láska

Pannám se také může hodit

Nejen kameny živ je člověk! Vyzkoušejte další produkty navržené a vytvořené speciálně pro Panny.