Minerály vhodné pro Panny

Kameny pro Panny tlumí jejich podrážděnost a kousavost. Pomáhají Pannám zmírnit jejich náladovost a nepřizpůsobivost, také posilují jejich intuici, jasné myšlení a čisté emoce.

Bronzit

Bronzit v Pannách probouzí laskavost, sebepřijetí, odvahu přizpůsobit se situacím, které tvrdohlavě odmítají přijmout a vyřešit. Z duchovního hlediska je pro Panny bronzit kámen ztišení, který vyvolává naprostý klid. Bronzit povzbuzuje ozdravovací procesy, vhodný při neklidu, stresu, chronickém vyčerpání a únavě.

Odvaha Stres Bezpečí Seberealizace Soucit

Olivín

Olivín Panny harmonizuje, uklidňuje a očišťuje jejich organismus. Dodává jim sílu ve stavech bezmocnosti, nejistoty a melancholie. Podporuje v Pannách kreativitu, iniciativu a činorodost.

Iniciativa Kreativita Optimismus Očistná energie Vitální energie

Iolit

Iolit Pannám pomáhá najít správná životní rozhodnutí, posiluje jejich intuici. Udržuje Panny v psychické rovnováze a tlumí jejich strach z nejisté budoucnosti. Napomáhá jim uvést do souladu duši a tělo.

Duševní rovnováha Trpělivost Harmonie Intuice Meditace Rovnováha

Safír

Safír v Pannách probouzí vnitřní sílu, umocňuje a prohlubuje meditaci. Safír je pro Panny kamenem koncentrace, vede je cestou zdravého rozumu a zdrženlivosti. Když Panny ztrácí hlavu a popadá je hněv, safír brzdí jejich ukvapené reakce.

Soustředění Stres Vznětlivost Harmonie Láska Ochrana

Kyanit

Kyanit pomáhá Pannám stabilizovat se ve chvílích duševní nerovnováhy. Celkově zlepšuje jejich duševní schopnosti a intuici. Kyanit Pannám napomáhá dosáhnout duševní rovnováhy.

Duševní rovnováha Intelekt Soucit Meditace Uzemnění Vnitřní klid

Pannám se také může hodit

Nejen kameny živ je člověk! Vyzkoušejte další produkty navržené a vytvořené speciálně pro Panny.