Minerály vhodné pro Panny

Kameny pro Panny tlumí jejich podrážděnost a kousavost. Pomáhají Pannám zmírnit jejich náladovost a nepřizpůsobivost, také posilují jejich intuici, jasné myšlení a čisté emoce.

Bronzit

Bronzit v Pannách probouzí laskavost, sebepřijetí, odvahu přizpůsobit se situacím, které tvrdohlavě odmítají přijmout a vyřešit. Z duchovního hlediska je pro Panny bronzit kámen ztišení, který vyvolává naprostý klid. Bronzit povzbuzuje ozdravovací procesy, vhodný při neklidu, stresu, chronickém vyčerpání a únavě.

Duševní rovnováha Flexibilita Odvaha Sebedůvěra Stres Bezpečí Čistota mysli Ochrana Seberealizace Soucit Deprese Neurózy Péče o pleť Psychické problémy Svaly a křeče

Achát

Achát posiluje v Pannách důvěru ve vlastní schopnosti, vědomí vlastní identity a pud sebezáchovy. Zklidňuje je ve stresových situacích a pomáhá jim při nadměrné psychické zátěži. Podporuje Panny, když ve svém životě potřebují najít stabilitu a uzemnění. Dodává Pannám jistotu a sebedůvěru, zmírňuje jejich pocit nedocenění a komplex méněcennosti.

Duševní nerovnováha Odvaha Sebedůvěra Tolerance Vytrvalost Ochrana Sounáležitost s Matkou Zemí Vědomí vlastní identity Vůle k životu Detoxikace Močové cesty Otoky Srdce a oběhový systém Trávení a zažívání Žaludek a střeva