Minerály vhodné pro Býky

Kameny vhodné pro Býky by měly zmírňovat jejich umíněnost a tvrdohlavost. Pro Býky jsou výborné minerály, které doplňují energii. Často jim přijdou vhod kameny podporující empatii a komunikaci.

Býk potřebuje ke spokojenému životu lásku, harmonii a radost. V práci se nikdy nevzdává a všechny projekty dotahuje do zdárného konce.

Citrín

Citrín v Býcích probouzí kreativitu a projasňuje jejich mysl. Podporuje využití intuice a tvůrčí vyjádření. Zklidňuje negativní pocity Býků a dodává jim jistotu v každodenním konání. Pomáhá Býkům tyto pocity prožít a přetvořit v chyby, které je mohou v budoucnu poučit.

Prohlédnout kámen v atlasu

Duševní rovnováha Energie Kreativita Odvaha Optimismus Pesimismus Rozhodování Stabilita Strach Čistota mysli Harmonie Intuice Vnitřní já Alergie Detoxikace Jedy a nečistoty Krevní oběh a prokrvení Ledviny Močové cesty Péče o pleť Slinivka Trávení a zažívání Žaludek a střeva

Růženín

Růženín otevírá Býkům srdce a smysly vůči všem krásným věcem, které je obklopují. Růženín také prohlubuje jejich vnímavost k umění, které probouzí jejich fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí Býky větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů. Dodává Býkům trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření jejich vlastních obzorů.

Prohlédnout kámen v atlasu

Citlivost Empatie Kreativita Mezilidské vztahy Přátelství Rozhodování Trpělivost Čistota mysli Citové blokády Meditace Nesobecká láska Ochrana Vnímavost Jedy a nečistoty Klidný spánek Krevní oběh a prokrvení Péče o pleť Reprodukční orgány Srdce a oběhový systém