Minerály vhodné pro Býky

Kameny vhodné pro Býky by měly zmírňovat jejich umíněnost a tvrdohlavost. Pro Býky jsou výborné minerály, které doplňují energii. Často jim přijdou vhod kameny podporující empatii a komunikaci.

Býk potřebuje ke spokojenému životu lásku, harmonii a radost. V práci se nikdy nevzdává a všechny projekty dotahuje do zdárného konce.

Chryzokol

Chryzokol podporuje u Býků racionální myšlení a zachovat si chladnou hlavu. Harmonizuje rozum a cit, díky čemuž Býci získávají vnitřní stabilitu a stálost, schopnost vytrvat ve svém úsilí, i když musejí překonávat překážky. Pomáhá Býkům přijímat pocity a potřeby a nepotlačovat je.

Nadhled Soustředění Trpělivost Meditace Vnitřní klid

Safír

Safír je pro Býky kamenem koncentrace, vede je ke zdravému rozumu a zdrženlivosti. Když Býci ztrácí hlavu a popadá je hněv, brzdí jejich ukvapené reakce. Dodává jejich mysli klid. Ochraňuje lásku a podporuje věrnost.

Safír je kámen víry a duchovní čistoty. Jedná se o talisman s velkou ochrannou mocí.

Soustředění Stres Vznětlivost Duchovní očista Láska Rovnováha

Unakit

Unakit pomáhá Býkům sladit mysl se srdcem a emocemi. Vyrovnané emoce Býků totiž sytí zdravé a šťastné vztahy. Vyzývá Býky k toleranci a pochopení, takže je směřuje k objektivitě, ke zbavení se nerealistických představ. Unakit je pro Býky kamenem rovnováhy v psychické i fyzické rovině.

Citlivost Mezilidské vztahy Tolerance Jasné vědomí Láska

Smaragd

Smaragd je pro Býky kamenem úspěšné lásky. Přitahuje k Býkům věrnost a štěstí.  Udržuje v rovnováze partnerské vztahy, dodává jim harmonii, zklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu.

Intelekt Mezilidské vztahy Úzkost Láska Očista

Růženín

Růženín otevírá Býkům srdce a smysly vůči všem krásným věcem, které je obklopují. Růženín také prohlubuje jejich vnímavost k umění, které probouzí jejich fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí Býky větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů. Dodává Býkům trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření jejich vlastních obzorů.

Mezilidské vztahy Rozhodování Trpělivost Nesobecká láska Ochrana Vnímavost

Avanturín

Avanturín dodává Býkovi vnitřní klid a spokojenost, harmonizuje citový nesoulad. Býk se s avanturínem cítí bezpečně a uvolněně, dodává mu pevnou půdu pod nohama a vnitřní sílu. Zbavuje Býky vnitřních a vnějších omezení. Dodává jim odvahu postavit se přímo k povinnostem a závazkům.

Duševní nerovnováha Energie Optimismus Sounáležitost s přírodou Vnitřní klid

Rodochrozit

Rodochrozit u Býků podporuje kreativitu a intuici. Zklidňuje deprese, vnitřní neklid, duševní zmatek, neopodstatněný strach, pocity méněcennosti a odbourává zábrany.

Citlivost Empatie Kreativita Božská láska Intuice

Rudrakša

Rudrakša u Býků posiluje duševní odolnost a zlepšuje koncentraci. Pomáhaá Býkům vyrovnat se starostmi každodenního života, zmírňuje stres, zklidňuje mysl a dodává jim energii překonávat překážky na cestě za úspěchem.

Stres Úzkost Duchovní síla Léčivá síla Ochrana

Thulit

Thulit pomáhá Býkům překonat plachost a stydlivost, podporuje navazování nových vztahů a přátelství. Podporuje štěstí, radost a spokojenost, energii a nadšení pro život.

Kreativita Nervozita Nesobecká láska Regenerace Sebeuzdravení

Chiastolit

Chiastolit Býkům pomáhá uvědomit si své životní poslání, svou identitu. Ve chvílích beznaděje a marnosti jim dodává víru a vytrvalost.

Chiastolit Býkům pomáhá navodit klidný spánek. Ulevuje při obtížích s pohybovým ústrojím, především při problémech s klouby, vazivy a kostmi.

Vytrvalost Harmonie Láska Ochrana

Křemen

Jahodový křemen Býkům pomáhá hledat vlastní cestu životem, dodává jim sílu a energii k překonání strachu a vystoupení z jejich komfortní zóny. Posiluje Býkům sebevědomí a pomáhá jim uvědomit si svou cenu. Je vhodný pro duševní práci, dodává Býkům energii. Pomáhá při úzkostných stavech a melancholii, ulevuje při zklamání.

Citlivost Energie Sebedůvěra Ochrana Vnitřní já

Býkům se také může hodit

Nejen kameny živ je člověk! Vyzkoušejte další produkty navržené a vytvořené speciálně pro Býky.