Význam, účinky a vlastnosti

Lepidolit přináší klid a tiší emocionální stres. Pomáhá odstraňovat vše negativní a pročišťuje veškeré blokády. Naladí nás na příčiny blokád z minulých životů a pomůže je zpracovat. Aktivuje krční čakru, třetí oko a korunní čakru. Je vhodný k duchovním až šamanským cestám k naší moudrosti, a dokonce k akášickým záznamům.

Účinně zmírňuje stres i deprese. Působí proti nespavosti, melancholii i malomyslnosti. Svým působením zlepšuje náladu i mentální nastavení. Stabilizuje naše nálady a působí proti nadměrným obavám. Pokud trpíte návaly paniky, lepidolit s tím umí pomoci.

Pomáhá překonávat závislosti a podpoří nás ve snaze dosáhnout cílů bez pomoci našeho okolí.

Podněcuje analytické uvažování a celkově intelektuální schopnosti. Pomáhá s lepší soustředěností a rychlým rozhodováním.

Ulevuje při alergiích, posiluje imunitní systém a působí hluboko v naší DNA. Pomůže doplnit energii při vyčerpání a potlačuje bolesti kloubů. Příznivě působí na kůži i pojivové tkáně. Pozitivně působí při nemocech, které vznikly v důsledku elektorsmogu.

Zajímavosti

Pomáhá odstraňovat elektromagnetické znečištění. Umístěte jej na počítač, aby pohlcoval elektrosmog.
V podobě slídy se jeho vlastnosti ještě zesilují.
Položí-li se lepidolit na tělo tam, kde není v rovnováze, začne mírně vibrovat. Tím nám pomáhá lokalizovat disharmonická místa a napravit je.

Očista a nabíjení

Čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na přímém slunečním světle.

Prozkoumejte další kameny