Význam, účinky a vlastnosti

Čaroit je levandulový zázrak z Jakutska. Je to kámen proměny.

Rozjasňuje citový život a psychické rozpoložení, přináší radost a smyslové potěšení. Když si položíte čaroit na srdce, rozehřívá citový chlad a probouzí v nás nesobeckou lásku. Čaroit ovládá duši a pomáhá nám překonat strach.

Při meditacích položený na čakře čela je kamenem intuice, pokud si ho položíte na korunní čakru je kamenem touhy po poznání pravého já.

Čaroit nám pomáhá udělat si jasno v nepřehledných a komplikovaných situacích, ukazuje nám možné způsoby řešení problémů, které se zdají neřešitelné. Tento minerální kámen nás učí trpělivosti, nadhledu, píli a neodkládat věci na později. Pomáhá nám zbavit se strachu a obav z nejisté budoucnosti. Čaroit nás ukolébá ke klidnému a ozdravujícímu spánku, když si ho po dlouhém a stresujícím dni položíme pod polštář. Dětem pomáhá klidně usnout.

Pročišťuje auru a probouzí v lidech bezvýhradnou lásku.

Čaroit má podobné vlastnosti jako sugilit. Podporuje funkci imunitního systému, látkovou výměnu a srdeční činnost. Ulevuje při problémech s trávením a zažíváním, zlepšuje funkci prostaty. Zklidňuje křeče a tlumí bolesti. Zlepšuje paměť. Čaroit působí blahodárně na oči, játra a slinivku břišní.

Prozkoumejte další kameny