Význam, účinky a vlastnosti

Pokud máte problém s přijetím fyzického těla takového, jaké je nebo s životem v realitě, vanadinit vás vtáhne zpět do života a ukáže, co vše hezkého v něm máte. Pomáhá s přijetím fyzickoho těla a spojuje nás se zemí.

Uzemňuje myšlenky a tvoří předěl mezi myslí a rozumem. Nenechá nás plýtvat energií, pomůže stanovit si jasné cíle a jít si za nimi. Tiší rušivé vlivy, které by mohly odvádět od definovaných záměrů.

Posiluje vhled do nitra a našich skutečných záměrů i tužeb. Posilujenáš vnitřní hlas.

Díky schopnosti vtáhnout nás do hlubin duše je skvělý průvodce při meditaci. Dokáže utlumit vnitřní dialog a víření myšlenek. Navodí tzv. “stav bez mysli”. Posiluje mentální vize a podporuje soustředěnost.

Umí pomocí vnitřních, neboli energetických kanálů našeho těla přivádět energii vyššího já přímo k nám. Navozuje pocit hlubokého vnitřního míru.

Dobře pomáhá při dýchacích onemocněních – astma, plicní edém. Posiluje tělo při chronické únavě a posiluje močový měchýř.

 

Zajímavosti

Dáte-li vanadinit do zóny hojnosti nebo do své peněženky, pomůže omezit zbytečné utrácení.
Vanadinit je jedovatý kámen a nedoporučuje se připravovat z něj krystalovou vodu pro každodenní užívání

Očista a nabíjení

Vanadinit nemá rád vodu. K čištění použijte vykuřovadlo nebo vonnou tyčinku.

Prozkoumejte další kameny

Upozornění

Použití drahých kamenů či minerálů není náhradou lékařské péče. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře.

Všechny údaje na webu milujemekameny.cz o metafyzických vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů jsou pouze informativního charakteru čerpané z obecně známých informací a zdrojů.

Zdroje

KREPERÁT, Josef Pavel. Skrytá moc drahých kamenů
LEMBO, Margaret Ann. Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů
HALLOVÁ, Judy. Kameny od A do Z