Význam, účinky a vlastnosti

Lizardit je odrůda serpentinu. Disponuje stejnými vlastnostmi. Má dobré uzemňující schopnosti, posiluje duchovní schopnosti a spojuje nás s vyšším já i vyššími světy. Je vhodný k meditaci.

Lizardit je navíc silně spojen s přírodou a umí nám zprostředkovat toto spojení. Je to expert na odblokování čaker a jejich čištění i otevírání. Díky schopnosti stabilizovat mysl vrovnává výkyvy nálad.

Přináší do života více radosti a štěstí. Vede nás k řešení konfliktů a situací přirozenou a klidnou cestou.

Působí pozitivně na onemocnění žaludku a zmírňuje bolesti při ženských problémech. Usnadňuje vstřebávání minerálů a zmírňuje příznaky cukrovky. Působí pozitivně na oblast ledvin. Posiluje imunitní systém.

Očista a nabíjení

Čistíme pod proudem vlažné vody nebo přes noc v misce s vodou. Nabíjíme na horském křišťálu nebo denním světle mimo dosah slunečních paprsků.

Prozkoumejte další kameny

Upozornění

Použití drahých kamenů či minerálů není náhradou lékařské péče. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře.

Všechny údaje na webu milujemekameny.cz o metafyzických vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů jsou pouze informativního charakteru čerpané z obecně známých informací a zdrojů.

Zdroje

KREPERÁT, Josef Pavel. Skrytá moc drahých kamenů
LEMBO, Margaret Ann. Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů
HALLOVÁ, Judy. Kameny od A do Z