Význam, účinky a vlastnosti

Thulit je kamenem ochrany, “strážný anděl”. Pomáhá nám překovávat strach a stres z neznámého a nečekaného. Rozvíjí naší kreativitu a fantazii, ukazuje nám, že je možné těšit se i z drobných radostí života. Dodává nám inspirací k novým činnostem, pomáhá nám uskutečňovat naše skrytá přání. Podporuje romantickou touhu, něžnou lásku a smyslnost. Dodává nám pocit sebedůvěry. Thulit je vhodným talismanem pro řečníky a přednášející.

Pomáhá překonat plachost a stydlivost, podporuje navazování nových vztahů a přátelství. Podporuje štěstí, radost a spokojenost, energii a nadšení pro život.

Thulit zmírňuje horečky a virózy, posiluje naší obranyschopnost, regeneruje oslabený organismus. Harmonizuje činnost srdce a krevní oběh, snižuje vysoký krevní tlak.

Očista a nabíjení

Očistu provedete nejlépe pod tekoucí vodou nebo v misce s vodou. Nabíjíme na horském křišťálu.

Prozkoumejte další kameny

Upozornění

Použití drahých kamenů či minerálů není náhradou lékařské péče. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře.

Všechny údaje na webu milujemekameny.cz o metafyzických vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů jsou pouze informativního charakteru čerpané z obecně známých informací a zdrojů.

Zdroje

KREPERÁT, Josef Pavel. Skrytá moc drahých kamenů
LEMBO, Margaret Ann. Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů
HALLOVÁ, Judy. Kameny od A do Z