Nabídka práce

Hledáme prodavačku do obchodu Milujemekameny Lidická

Máte zájem o minerály, horoskopy a ezoteriku? Chcete pracovat v příjemném a klidném
prostředí, kde budete moci sdílet své nadšení a znalosti s lidmi, kteří se zajímají minerální
kameny? Připojte se k našemu týmu!

Co Vás čeká?
– Prodej minerálních kamenů, šperků, ezoterických produktů a doplňků
– Aktivní komunikace se zákazníky, poradenství a doporučování vhodných produktů
– Péče o vzhled prodejny, doplňování zboží a udržování pořádku
– Práce s pokladním systémem
– Spolupráce na tvorbě příjemného a harmonického prostředí

Koho hledáme?
– Příjemnou, komunikativní a pozitivní osobu s aktivním přístupem k práci
– Zájem o minerální kameny a ezoteriku
– Schopnost naslouchat zákazníkům a poradit jim
– Zkušenost s prací v maloobchodě
– Základní znalost práce s počítačem

Co nabízíme?
– Práci na plný úvazek
– Přátelské a inspirující pracovní prostředí
– Možnost rozšíření znalostí o minerálních kamenech a ezoterice
– Zajímavé zaměstnanecké slevy na náš sortiment

Lokalita:

Praha – centrum, snadná dostupnost MHD.
Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Kontaktujte nás na email: eshop@milujemekameny.cz