Význam, účinky a vlastnosti

Jadeit bílý je kámen s čistými úmysly. Došel vyššího poznání a čerpá tak energii vesmíru, aby všude kolem sebe mohl šířit radost, dobro a mír. Je oproštěný od materiálních potřeb navzdory tomu, že mu nedělá problém se zajistit. Má totiž v povaze se jednoduše vzdát všeho, co mu do života nepřináší spokojenost, a začít kdykoliv hledat štěstí, třeba i z druhého konce. S energií bílého jadeitu je pro nás velice jednoduché oprostit se od jakékoliv životní zátěže. Uvědomujeme si, že nejdůležitější věc, proč tu jsme, je, abychom žili. Proto nám nedělá potíže vzdát se jistot či zodpovědnosti. Zkrátka odstraňujeme pomyslnou kouli u nohy, která nás tíží a nedovoluje nám se dostat vzhůru. Odhodlaně se pouštíme do nových začátků a životů, které nás opravdu činí šťastnými a ve kterých vidíme ten pravý smysl. Dělá nám poté radost, když tyto pocity můžeme šířit dále a vidíme úsměv na obličeji ostatních. Jadeit bílý nás na této cestě ochraňuje. Udržuje v nás uvědomělé zdroje vesmírné energie a s tímto až duchovním vyšším poznáním vede naše kroky k dosažení vlastního naplnění a svobody. S nošením náramků a náhrdelníků bílého jadeitu se na nás promítají jeho vlastnosti. Jsme odhodlaní se odpoutat od věcí, které nám přitěžují, a nabýt vlastního štěstí v nových začátcích.

Upozornění

Použití drahých kamenů či minerálů není náhradou lékařské péče. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře.

Všechny údaje na webu milujemekameny.cz o metafyzických vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů jsou pouze informativního charakteru čerpané z obecně známých informací a zdrojů.

Zdroje

KREPERÁT, Josef Pavel. Skrytá moc drahých kamenů
LEMBO, Margaret Ann. Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů
HALLOVÁ, Judy. Kameny od A do Z

Prozkoumejte další kameny